Prom Janowiec


Dojazd do przeprawy promowej od strony Janowca - ul. Młynarską.

Dojazd do przeprawy promowej od strony Kazimierza Dolnego - ul. Klasztorną następnie ul. Krakowską. Istnieje alternatywny, mniej oblegany dojazd do ul. Krakowskiej ulicą Słoneczną.

Współrzędne GPS przeprawy promowej: 51°19'4.782"N, 21°54'59.212"E lub 51.3179950°N, 21.9164479°E

UWAGA: W związku z zamknięciem przez władze miasta ul. Krakowskiej od strony ul. Klasztornej zalecany jest dojazd od ul. Słonecznej. Proszę zachować ostrożność, gdyż droga dojazdowa zarządzana przez Powiatowy Zarząd Dróg w Puławach oraz Gminę i Miasto Kazimierz Dolny jest w złym stanie. W przypadku jakichkolwiek awarii na drodze dojazdowej proszę o kontakt ze Spółką PROM. Spółka będzie pomagać w egzekwowaniu ewentualnych odszkodować.

W przypadku osób, które pomimo zakazu będą kierować się w ulicę Krakowską od strony ul. Klasztornej informuję, iż zakaz nie dotyczy osób dojeżdżających do posesji. W związku z powyższym jeżeli władze miasta dopuszczają dojazd turystów do posesji, na których zlokalizowane są obiekty oferujące usługi turystyczne to można powoływać się na ten fakt i wskazywać jakiś obiekt. Prawo nie zabrania po wjechaniu w taką drogę do rezygnacji z zamiaru dotarcia do posesji i udania się dalej.


Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®
 

Prom "Janowiec"Łódź Grażyna

Taxi wodne


Kontakt

Zapraszamy do kontaktu